قیمت برچسب اصالت کالا

لیبل استعلام اصالت سازمان غذا و دارو

در این محتوا قصد داریم به بررسی کامل چگونگی تعیین قیمت برچسب اصالت کالا بپردازیم و عوامل موثر بر افزایش و کاهش آن را بررسی کنیم. پس تا انتهای این محتوا ما را همراهی کنید.

قیمت برچسب اصالت کالا بر اساس چه معیارهایی تعیین می شود؟

قیمت لیبل اصالت کالا، بر اساس معیارهای متعدد و مختلفی تعیین می شود. این روزها، برچسب های اصالت کالا یکی از پر فروش ترین اقلام موجود در بازارهای چاپ و بسته بندی به شمار می روند. بسیاری از تولید کنندگان و وارد کنندگان قانونی انواع محصولات داخلی و خارجی، به دنبال خرید برچسب اصالت کالا با قیمتی مناسب هستند. دلیل استقبال گسترده از خرید لیبل های اصالت، قانونی است که در سال 1390 به معرض اجرا درآمده است.

مطابق این قانون، از سال 1390 تمامی تولید کنندگان و وارد کنندگان محصولات سلامت محور، باید برای محصولات خود برچسب اصالت کالا خریداری کنند. با گذشت چند سال، این روند گسترش پیدا کرد و امروزه بیشترین درصد از کالاهای وارداتی و بخش عظیمی از محصولات تولید داخل، مستلزم درج این برچسب روی محصولاتشان هستند. بنابراین قیمت لیبل اصالت کالا برای بخش بزرگی از جامعه بسیار مهم است.

عوامل مختلفی می توانند بر قیمت برچسب اصالت کالا و افزایش و کاهش تاثیر داشته باشند. از جمله این عوامل می توان به نوع و مواد مورد استفاده در چاپ لیبل ها، سایز و اندازه آنها و… اشاره کرد.

سایز برچسب اصالت کالا، عاملی موثر بر قیمت آن

فروش برچسب اصالت کالا در سایز های مختلفی صورت می گیرد. همانطور که در ابتدای محتوا گفته شد، امروزه و در حال حاضر، بسیاری از کالاهای وارداتی و تولید داخل، مستلزم دریافت برچسب اصالت کالا می باشند. این محصولات می توانند شامل انواع دارو، تجهیزات پزشکی، محصولات آرایشی و بهداشتی، گوشی های موبایل، تلویزیون ها، تجهیزات برقی، تجهیزات صوتی و تصویری، لپ تاپ ها و… باشند.

ادامه مطلب
برچسب اصالت ۱×۴

قیمت برچسب وزارت بهداشت

همانطور که می دانید، هر کدام از موارد ذکر شده، دارای اندازه ای خاص هستند. بعضی از این اقلام در جعبه های کوچک، برخی دیگر در جعبه های متوسط و بعضی از آنها نیز در جعبه های بزرگ بسته بندی می شوند. بنابراین سایز برچسب مورد استفاده باید باید با سایز جعبه محصول، همخوانی داشته باشد. برای مثال برای لوازم آرایشی از لیبل های کوچکتر و برای گوشی های موبایل از لیبل های بزرگتری استفاده می شود.

بدیهی است، قیمت برچسب اصالت کالا در سایز کوچک، کمتر از قیمت برچسب های سایز بزرگ می باشد. پس سایز برچسب را می توان به عنوان عاملی موثر در تعیین قیمت آن در نظر گرفت.

تاثیر مواد مورد استفاده در تولید لیبل اصالت بر قیمت آن

مواد مورد استفاده در تولید لیبل های اصالت، از دیگر عوامل موثر بر قیمت برچسب اصالت کالا به شمار می روند. لیبل های اصالت از کاغذهای رنگی، ریبون های مختلف و لایه شفاف پلاستیکی ساخته می شوند. قیمت هر کدام از این مواد می تواند بر قیمت نهایی برچسب اصالت کالا اثر داشته باشد. کاغذها و لایه های شفاف تقریبا در تمامی انواع، قیمت های مشابهی دارند. پس می توان گفت مهمترین ماده تعیین کننده قیمت برچسب اصالت کالا، ریبون مورد استفاده در آن است.

ریبون ها انواع مختلفی دارند. ساده ترین نوع ریبون، ریبون وکس است. این ریبون برای چاپ به حرارت بالایی نیاز ندارد. از طرفی جنس آن نیز نسبت به دیگر انواع ریبون، ضعیف تر است و به راحتی در اثر سایش و خوردگی از بین خواهد رفت. ریبون وکس رزین و رزین، از کیفیت تقریبا مناسبی برخوردارند. این ریبون ها به دلیل داشتن رزین در ساختارشان، دارای مقاومت بهتری نسبت به شرایط محیطی و خوردگی می باشند. ریبون های سوپر رزین نیز از بهترین انواع ریبون به شمار می روند. بدیهی است قیمت این ریبون ها با توجه به کیفیت آنها تعیین می شود.

ادامه مطلب
برچسب کالا | آشنایی با لیبل های روی محصولات

بنابراین می توان گفت قیمت برچسب اصالت کالا تولید شده به وسیله ریبون وکس، کمتر از سایر ریبون های می باشد. لیبل های تولید شده با ریبون های رزین و وکس رزین دارای قیمت متوسطی هستند و لیبل های تولید شده به وسیله ریبون سوپر رزین، دارای قیمت بالاتری می باشند. معمولا ریبون های وکس رزین و رزین از فروش بیشتری برخوردارند. زیرا در کنار برخورداری از کیفیت مناسب، قیمت به مراتب خوبی نیز دارند.

تاثیر نوع چاپ و نوع فروش برچسب بر قیمت آن

نوع چاپ لیبل، یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت برچسب اصالت کالا به شمار می رود. معمولا چاپ برچسب در انواع مختلفی انجام می شود. بعضی از آنها فشار کمتری به دستگاه چاپ وارد می کنند و برخی دیگر باعث افزایش فشار بر دستگاه چاپگر می شوند. معمولا لیبل هایی که دارای چاپ یک طرفه هستند فشار بیشتری به دستگاه وارد می کنند. به همین دلیل قیمت آنها کمی بالاتر از سایر انواع است.

قیمت لیبل اصالت کالا

نوع فروش لیبل نیز در قیمت برچسب اصالت کالا موثر است. لیبل نیز مانند دیگر محصولات اگر به صورت عمده به فروش برسد قیمت بهتری خواهد داشت. این روزها بسیاری از مجموعه های تولید و چاپ  لیبل های اصالت کالا، محصولات خود را به صورت عمده و رولی به فروش می رسانند. مشتری معمولا از خرید رولی و عمده برچسب های اصالت کالا استقبال می کند. زیرا محصول قیمت به صرفه تری برای او خواهد داشت.

بررسی مراحل دریافت برچسب اصالت کالا

برای دریافت و خرید برچسب اصالت کالا ابتدا باید مجوزهای لازم را دریافت نمایید. سپس می توانید از طریق مجموعه های تولید چاپ  انواع لیبل اصالت، محصول مورد نظر خود را به صورت عمده خریداری کنید. هنگام خرید لیبل، حتما به موارد کاربرد و استفاده از آن دقت کنید. انتخاب سایز، نوع چاپ و… از مهمترین موارد در انتخاب برچسب اصالت به شمار می روند. با بررسی این موارد می توان لیبلی مناسب برای خود انتخاب کرده و در توزیع محصولات خود از آنها استفاده کنید.

ادامه مطلب
نرم افزار برچسب اصالت کالا

به طور کلی می توان گفت عواملی مانند سایز برچسب، نوع چاپ، ریبون مورد استفاده و… نقش موثری در افزایش یا کاهش قیمت لیبل اصالت ایفا می کنند. شما می توانید با توجه به کاربرد مورد نظر و بودجه ای که در اختیار دارید، محصولی مناسب برای خرید انتخاب کنید. امید است مطالب ارائه شده، زمینه آشنایی شما با تعیین قیمت برچسب اصالت کالا را فراهم کرده باشد.

لازم به توضیح است شرکت پیشتازان دانش و تندرستی دریا “پیشتازان اصالت” انواع خدمات چاپ لیبل و برچسب سازمان غذا و دارو را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ارائه مینماید.

برای اطلاعات بیشتر کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید و از مشاوره تخصصی و رایگان ما استفاده نمایید.

برچسب اصالت و لیبل سلامت

برچسب اصالت و لیبل سلامت

پیشتازان دانش و تندرستی دریا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره پیشتازان اصالت

شرکت پیشتازان دانش و تندرستی دریا با برند پیشتازان اصالت , یکی از مجریان طرح برچسب اصالت سازمان غذا و دارو میباشد که با هدف ارائه خدمات مرتبط با چاپ و الصاق لیبل اصالت وزارت بهداشت فعالیت خود را آغاز نموده است.

کارشناسان این شرکت آماده هستند تا بصورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته پاسخگوی سوالات شما در زمینه چاپ و الصاق انواع برچسب, خرید لیبل خام و ملزومات چاپ همچون انواع ریبون باشند.

آخرین مطالب