چگونه برچسب اصالت کالا بگیریم

چگونه برچسب اصالت کالا بگیریم؟ راهنمای کامل دریافت لیبل اصالت برای تولیدکنندگان محصولاتو واردکنندگان کالای خارجی
چگونه برچسب اصالت کالا بگیریم

در حال حاضر، تضمین اصالت کالاها و محصولات به یکی از اصول اساسی تجارت و بازارهای جهانی تبدیل شده است. ارتباط مستقیم بین اطمینان مصرف‌کنندگان از اصالت و کیفیت محصولات با انتخاب و خرید آنها، اهمیت بسیار زیادی دارد. به همین دلیل، تولید کنندگان و وارد کنندگان موظف به ارائه مدارک و اطلاعات دقیق و صحیح در خصوص اصالت محصولات خود به سازمان‌های مربوطه هستند. اگر شما هم با این سوال “چگونه برچسب اصالت کالا بگیریم” روبرو شده اید جوابش را اینجا خواهید یافت.

مراحل ثبت نام در سامانه لیبل اصالت

برای ثبت نام در سامانه مرکزی سازمان غذا و دارو، تولید کنندگان و وارد کنندگان باید اطلاعات شرکت و مسئول فنی خود را در سامانه ثبت فرآورده‌های سلامت محور وارد کنند. این اطلاعات شامل اطلاعات شرکت، آدرس، شماره تماس و اطلاعات مربوط به مسئول فنی می‌باشد. این مراحل اولیه برای شروع فرآیند دریافت برچسب اصالت محصولات بسیار حیاتی است و نقش اساسی در تضمین اصالت محصولات دارد.

ایجاد فایل XML محصولات

پس از ثبت نام در سامانه، تولید کنندگان و وارد کنندگان باید یک فایل XML حاوی اطلاعات محصولات خود را به همراه شناسه اصالت بسازند. این فایل باید شامل اطلاعات دقیق و کامل محصولات، از جمله نام محصول، شماره پروانه ساخت، تاریخ تولید و اطلاعات مربوط به استانداردها و موازین کیفیت باشد. ایجاد فایل XML به همراه اطلاعات دقیق و صحیح از مراحل اساسی در فرآیند دریافت برچسب اصالت محصولات می‌باشد.

بارگذاری فایل XML

فایل XML حاوی اطلاعات محصولات باید پس از ایجاد، در سایت سازمان غذا و دارو بارگذاری شود. این فرآیند از طریق ورود به سامانه و انتخاب گزینه بارگذاری فایل انجام می‌شود. پس از بارگذاری فایل، اطلاعات محصولات باید به صورت دقیق و کامل در سامانه قرار گیرد تا بتوان به مراحل بعدی دریافت برچسب اصالت محصولات پرداخت.

ادامه مطلب
پیش کد
تشخیص اصالت کالا
استعلام لیبل اصالت کالا

تایید فایل XML محصولات

پس از بارگذاری فایل XML محصولات، سازمان غذا و دارو اقدام به بررسی و تایید این فایل می‌نماید. اگر اطلاعات محصولات در فایل XML با استانداردها و قوانین مربوطه سازمان غذا و دارو سازگاری داشته باشد، فایل تایید می‌شود و مراحل بعدی دریافت برچسب اصالت محصولات آغاز می‌شود.

چاپ برچسب اصالت محصولات

بعد از تایید فایل XML محصولات، تولید کنندگان و وارد کنندگان موظف به چاپ برچسب اصالت محصولات می‌باشند. این برچسب‌ها باید شامل اطلاعات دقیق و صحیح محصولات، به همراه کد اصالت و شناسه منحصر به فرد باشند. اما چگونه برچسب اصالت کالا بگیریم؟

تایید کد اصالت و فعال سازی آن

بعد از چاپ برچسب اصالت محصولات، تایید کد اصالت و فعال سازی آن در سامانه ثبت فرآورده‌های سلامت محور انجام می‌شود. این مرحله بسیار حیاتی است و نقش اساسی در تضمین اصالت و کیفیت محصولات دارد.

چگونه برچسب اصالت کالا بگیریم

دریافت برچسب اصالت محصولات یک فرآیند پیچیده و حساس است که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. تضمین اصالت و کیفیت محصولات، از جمله اولویت‌های اصلی تولید کنندگان و وارد کنندگان برای اطمینان مصرف‌کنندگان است. از این رو، رعایت دقیق مراحل و استانداردهای مربوطه در فرآیند دریافت برچسب اصالت محصولات، امری بسیار ضروری و حیاتی است.

بهترین راه برای انجام این فرآیند، استفاده از خدمات شرکت های چاپ برچسب اصالت می‌باشد که به عنوان ارائه دهنده خدمات تولید و عرضه لیبل اصالت فعالیت می کنند. این شرکت‌ها با داشتن تجربه و دانش کافی، می‌توانند بهترین خدمات را در زمینه دریافت برچسب اصالت محصولات ارائه دهند و نقش اساسی در تضمین اصالت و کیفیت محصولات ایفا نمایند.

ادامه مطلب
لیبل اصالت خام و نحوه چاپ روی آن
چگونه برچسب اصالت کالا بگیریم
چگونه برچسب اصالت کالا بگیریم

معتبرترین شرکت های چاپ لیبل اصالت

حالا که متوجه شدید چگونه برچسب اصالت کالا بگیریم, در ادامه اسم 4 شرکت معتبر و فعال در زمینه چاپ انواع برچسب و لیبل اصالت کالا را عنوان خواهیم کرد. این مراکز در کنار چاپ انواع برچسب ها، کارهای مربوط به دریافت مجوز لیبل ها را نیز انجام می دهند.

  • شرکت سلامت دارو ایرانیان | salamatdarou.com
  • شرکت پاپیروس پارس مهر | label-esalat.com
  • شرکت پیشتازان دانش و تندرستی دریا (پیشتازان اصالت) | pishtazanesalat.com
  • شرکت کیمیا تجارت سیب سبز (اصالت چاپ) | esalatchap.com
برچسب اصالت و لیبل سلامت

برچسب اصالت و لیبل سلامت

پیشتازان دانش و تندرستی دریا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره پیشتازان اصالت

شرکت پیشتازان دانش و تندرستی دریا با برند پیشتازان اصالت , یکی از مجریان طرح برچسب اصالت سازمان غذا و دارو میباشد که با هدف ارائه خدمات مرتبط با چاپ و الصاق لیبل اصالت وزارت بهداشت فعالیت خود را آغاز نموده است.

کارشناسان این شرکت آماده هستند تا بصورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته پاسخگوی سوالات شما در زمینه چاپ و الصاق انواع برچسب, خرید لیبل خام و ملزومات چاپ همچون انواع ریبون باشند.

آخرین مطالب

چگونه برچسب اصالت کالا بگیریم؟ راهنمای کامل دریافت لیبل اصالت برای تولیدکنندگان محصولاتو واردکنندگان کالای خارجی