لیبل تلفیقی اصالت

لیبل تلفیقی اصالت

لیبل تلفیقی اصالت چیست؟ چرا در حوزه سلامت این مورد جزء پرکاربردترین موارد محسوب می شود و اعتماد افراد زیادی را به دست آورده است؟ این سوالات تنها بخشی از مواردی می باشند که در این مقاله به آنها پاسخ داده خواهد شد. باید بدانید که بنا بر درخواست برخی از شرکت ها که در حوزه واردات دارو فعالیت می نمودند، لیبل اصالت سلامت و اطلاعات فارسی که بر روی برچسب جداگانه ای درج می شدند توسط سازمان غذا و دارو در تاریخ 94-05-27 ادغام گردیدند. این مورد تحت نامه شماره 655/73312 اجرایی گردید.

با توجه به اینکه در لیبل تلفیقی اصالت، اطلاعات برچسب های وزارت بهداشت و فارسی نویس ها ادغام شده است لذا شکل آن زیباتر به نظر می رسد. شرکت ها به کمک این برچسب ها می توانند در هزینه های سفارش لیبل صرفه جویی نمایند و تنها هزینه یک لیبل را پرداخت کنند.

از دیگر مزیت های استفاده از لیبل تلفیقی اصالت، می توان به کاهش هزینه ها برای زمان الصاق اشاره نمود. در این صورت نیاز به نیروهای انسانی و ماشینی کمتری است. لذا هزینه دستمزد و چسب کمتری پرداخت می شود. در این صورت شما می توانید اطلاعات کامل را تنها در قالب یک برچسب مشاهده نمایید.

برچسب اصالت کالا تلفیقی ۴۰×۴۰

بر روی لیبل تلفیقی اصالت چه اطلاعاتی درج می شود؟

لیبل تلفیقی اصالت از دو بخش تشکیل شده است. در بخش اول برچسب، دقیقا اطلاعاتی که بر روی لیبل اصالت 20 در 40 درج می شود، نوشته خواهد شد. در قسمت دوم نیز همان اطلاعات برچسب فارسی درج می گردد. باید در نظر داشته باشید که چاپ اینگونه برچسب ها به نسبت دشوارتر و زمان بر تر از سایر لیبل ها می باشد. چون فضا کم می باشد و باید اطلاعات زیادی بر روی آنها درج شود لذا ممکن است زمان بر تر باشد. همچنین باید دقت داشته باشید که برچسب های مذکور عموما ضایعات بیشتری تولید می نمایند.

ادامه مطلب
IRC یا کد اصالت کالا و نحوه دریافت آن

از سوی دیگر قیمت لیبل تلفیقی اصالت به مراتب بیشتر از سایر برچسب ها است زیرا متریال مورد استفاده و درصد های آنان متفاوت است، لذا اختلاف قیمت بالایی نیز ایجاد می شود. اما می توان بیان نمود که هر اندازه تعداد سفارش این نوع برچسب ها بیشتر باشد، قیمت ها مقرون به صرفه تر خواهد بود. البته باید توجه داشته باید که سایز و اندازه لیبل نیز در بحث قیمت تاثیرگذار می باشند. عموما اگر لیبل شما به صورت 4 ردیفه اسکرچ شود، هزینه کمتری نسبت به مواردی دارد که به شکل دو ردیفه چاپ و اسکرچ می گردند.

به عنوان یک مثال می توانید در نظر داشته باشید که برچسب تلفیقی اصالت 23*47 یا برچسب تلفیقی اصالت 21*50 که به صورت 4 ردیف سفارش داده می شوند همواره قیمت تمام شده آنها کمتر از برچسب های 40*40 می باشند زیرا این موارد به صورت دو ردیفه هستند.

لیبل اصالت تلفیقی۴۰×۵۰

آشنایی با انواع برچسب تلفیقی اصالت

به صورت کلی باید در نظر داشته باشید که لیبل تلفیقی اصالت دارای سایزها و انواع متفاوتی می باشد. تشخیص سایز و سفارش آن به اندازه کالا یا فراورده و نوع استفاده آن بستگی دارد. اما همواره باید دقت نمایید که سایز های زیر از این برچسب ها در بازار موجود می باشند:

  • برچسب تلفیقی اصالت 20*40
  • لیبل تلفیقی اصالت 23*47
  • برچسب اصالت تلفیقی 40*40
  • لیبل تلفیقی اصالت 50*40
  • برچسب تلفیقی اصالت 60*40

البته باید به این نکته نیز دقت نمایید که برچسب های فوق می توانند در سایزهای سفارشی تولید شوند. که در این صورت لازم است تا حتما سایز مد نظر خود را به شرکت چاپ کننده ارائه دهید. امروزه محصولات وارداتی که در بازار هستند اعم از دارو، لوازم بهداشتی، آرایشی، موادغذایی و …، چنانچه فاقد این برچسب باشند، ارزشی نخواهند داشت و خریداران کمتری به سمت آنها جلب خواهند شد. لذا بسیار مهم است تا در هنگام خرید بررسی نمایید آیا کالای مد نظر شما دارای لیبل فوق می باشد یا خیر.

ادامه مطلب
برچسب اصالت دارو و آموزش استعلام آن

لیبل اصالت کالا تلفیقی ۲۳×۴۷

 

برچسب اصالت و لیبل سلامت

برچسب اصالت و لیبل سلامت

پیشتازان دانش و تندرستی دریا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره پیشتازان اصالت

شرکت پیشتازان دانش و تندرستی دریا با برند پیشتازان اصالت , یکی از مجریان طرح برچسب اصالت سازمان غذا و دارو میباشد که با هدف ارائه خدمات مرتبط با چاپ و الصاق لیبل اصالت وزارت بهداشت فعالیت خود را آغاز نموده است.

کارشناسان این شرکت آماده هستند تا بصورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته پاسخگوی سوالات شما در زمینه چاپ و الصاق انواع برچسب, خرید لیبل خام و ملزومات چاپ همچون انواع ریبون باشند.

آخرین مطالب